All for Joomla All for Webmasters

Zajmuje się badaniem mechanizmów i praw rządzących psychiką oraz zachowaniami człowieka.

 

Rejes­tracja: 52 30 30 100 lub 52 30 30 103

w godz­i­nach: poniedzi­ałek – sobota: 7:00 – 21:35

 

Per­sonel lekarski:

 

niemkiewicz

Niemkiewicz Agnieszka

mgr w zakresie psychologii, pedagogiki, socjoterapeuta, psychoterapeuta w trakcie szkolenia w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne

 Przyję­cia Prywatne:
poniedziałek      
-
wtorek 17:00 - 21:00
środa -
czwartek -
piątek -

 

pawlowska

Pawłowska Anna

mgr w zakresie psychologii (specjalność: kliniczna); oligofrenopedagog, psychoterapeuta poznawczo – behawioralny w trakcie szkolenia do Certyfikatu Terapeuty Polskiego Towarzystwa Terapii poznawczej i Behawioralnej oraz European Association for Behavioural and Cognitive Therapies. I stopień Studiów Podyplomowych w psychoterapii poznawczo-behawioralnej.

 Przyję­cia Prywatne:
poniedziałek      
17:00 - 20:00
wtorek -
środa -
czwartek 17:00 - 21:00
piątek -

 

pilarska

Pilarska Natalia

dr psychologii, socjoterapeuta i psychoterapeuta w trakcie certyfikacji. Praktykę zawodową łączy z pracą naukową współpracując z Instytutem Psychologii Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

  Ukończyła 4-letnią Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej, uzyskując dyplom Psychoterapeuty Psychodynamicznego, oraz 2-letnie Studium Socjoterapii i Psychoterapii Młodzieży (realizowane w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym rekomedowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne). Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej oraz Polskiego Stowarzyszenia Socjoterapeutów i Trenerów. W trakcie studiów magisterskich i doktoranckich nagradzana licznymi stypendiami naukowymi, w tym stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Autorka kilkunastu prac naukowych, których wyniki prezentowała na licznych konferencjach, zarówno krajowych, jak i międzynarodowych. Współpracuje z placówkami ambulatoryjnej pomocy psychologicznej. Posiada przygotowanie do pracy z dziećmi i młodzieżą. Swoją pracę poddaje stałej superwizji. W swojej pracy kieruje się Kodeksem Etyczno-Zawodowym Psychologa.
 Przyję­cia Prywatne:
poniedziałek      
16:00 - 21:00
wtorek -
środa -
czwartek -
piątek -

Newsletter

Chcesz być na bieżąco z aktualnościami? Zapisz się do naszego Newslettera.

Back to top